پشتیبانی آنلاین
تاییدیه وزارت صنعت و معدن
پشتیبانی همیشگی آنلاین جهت حل مشکلات شما
در صورت عدم رضایت از سرویس ارائه شده هزینه شما تا 7 روز بعد قابل برگشت است
تمامی سرویس های پی سی سرور از نظر کیفیت تضمین شده هستند
پشتیبانی تلفی برای همه مشتریان عزیز
پنل مشترکین
آدرس ایمیل:

کلمه عبور:


مرا به خاطر بسپار

ثبت نام مشترک جدید

شماره حساب ها
جهت مشاهده شماره حساب های سایت اینجا کلیک کنید
پرداخت آنلاین فوری
جهت پرداخت آنلاین وجوه خود بصورت فوری از طریق درگاه زیر اقدام بفرمایید
برای پرداخت وجود خود بصورت فوری و آنلاین کلیک کنید
طرف قرارداد با بانک ملت
mellat.png (113×148)
پلاگین nginxweb


مستندات مربوط به پلاگین Nginxweb:

مقایسه قدرت nginx با وب سرورهای دیگر
سرور شما کند عمل می کند؟
سایت ها با سرعت کند باز می شوند؟
منابع سرور بسیار زیاد مصرف می شود؟
با پلاگین Nginxweb مشکلات شما حل می گردد
عملکرد این پلاگین در واقع افزایش سرعت سرور شما و کاهش مصرف منابع و افزایش سرعت لود وب سایت های شما می باشد و شیوه عملکرد به اینصــــورت می باشد که با نصب این پلاگین وب سرور قدرتمند nginx بصورت Reverse Proxy در کنار وب سرور آپاچی کار خواهد کرد به اینصورت که وب سرور آپاچی درخواست های دینامیک را پردازش خواهد کرد و وب سرور nginx درخواست های استاتیک را پردازش میکند و به اینصورت باز ریادی که روی وب سرور اپاچی می باشد کاهش پیدا خواهد کرد و بطور محسوسی سرعت سرور افزایش می یابد و همچنین مصرف منابع سرور مانند Cpu- Ram کاهش پیدا میکند و سرعت لود سایت ها نیز بهتر خواهد شد و همچنین سرور ثبات و پایداری بیشتری خواهد داشت همچنین مقاومت سرور در مقابل حملاتی همچون DDOS بهبود خواهد یافت . در حال حاضر این پلاگین برای 2 کنترل پنل پر طرفدار Directadmin و Cpanel قابل نصب و ارائه می باشد که در زیر قابل سفارش می باشد و نصب و تنظیم توسط کارشناسان ما بطور رایگان انجام میگیرد.

سوال: وب سرور nginx رایگان میباشد پس چرا شما پلاگین nginx را بصورت تجاری می فروشید؟
پاسخ: بله درسته وب سرور nginx یک وب سرور open source و رایگان میباشد که از سایت nginx.org قابل دانلود میباشد اما این وب سرور یک وب سرور کاملا دستی میباشد و با نصب روی سرور شما تمامی سایت ها ارور خواهند داد و تا زمانی که کانفیگ نگردد که آن نیز کاملا دستی و با هزینه زیاد انجام میگردد کار نخواهد کرد . از طرفی وب سرور nginx از کدهای مختلف مانند کدهایی که اسکریپت های رایج در فایل htaccess استفاده میکنند پشتیبانی نمیکند در نتیجه بطور عادی با نصب nginx سایتهای شما از کار میافتد.همینطور هر سایتی که روی سرور ایجاد میکنید باید در وب سرور برای سایت مذکور virtualhost بصورت دستی بسازید اما پلاگین nginxweb این وب سرور را در کنار آپاچی نصب میکند که نیاز به هیچ کانفیگ دستی شما نداشته باشید و تمامی کارها مانند ساخت virtualhost ها و.. را خودکار انجام می دهد و  در کاهش فشار به وب سرور آپاچی کمک میکند در وایع با نصب این پلاگین شما از ترکیب 2 وب سرور و یک کش سرور یعنی apache+nginx+cache server بهره مند خواهید شد.

سوال: آیا این پلاگین واقعا سرعت لود سایت ها را افزایش می دهد؟
پاسخ: وب سرور nginx کم مصرف ترین وب سرور در حال حاضر میباشد که منابع کمی مصرف میکند و سریعترین زمان پاسخگویی به درخواست ها را دارا میباشد از آنجایی که بوسیله پلاگین nginxweb این وب سرور در کنار آپاچی سرور شما نصب میگردد و همینطور دارای کش سرور میباشد سرعت پاسخدگی به درخواست های روی سرور را بطور محسوسی افزایش میدهد و مصرف منابع کمتر خواهد شد.

سوال: آیا از این پلاگین میتوانیم برای سرورهای هاست اشتراکی استفاه کنم؟
پاسخ: بله 100% میتوانید استفاده کنید . این پلاگین در واقع وب سرور nginx را بصورت reverse proxy در کنار آپاچی نصب میکند و در واقع کدها و ماژول های سایتها توسط آپاچی پردازش میگردند و تمامی مد ها از جمله کدهای .htaccess و.. بدون مشکل کار خواهند کار و کاملا سازگار با اسکریپت های مختلف میباشد.

سوال: آیا این پلاگین در سرور را در مقابل حملات DDos مقاوم میکند؟
پاسخ: وب سرور قدرتمند nginx یک وب سرور کم مصرف میباشد حملاتی مانند ddos یا در اصطلاح (Denial-of-service attack) به این صورت میباشد که با ایجاد تعداد درخواست بسیار بالا روی سرور باعث کندی و مصرف منابع سرور میگردند و در سرور اختلال ایجاد میکنند. از آنجایی که nginx مصرف بسیار کمتری نسبت به آپاچی دارد مسلما مقاوت سرور را نصب این پلاگین در مقابل این حملات بهتر خواهد بود.

سوال: آیا لایسنس های پلاگین امکان تغییر آیپی دارند و روی آیپی دیگری قابل نصب هستند؟
پاسخ: در صورتیکه لایسنس ماهانه از ما خریداری کنید در صورتیکه پلاگین روی سرور فعلی توسط کارشناسان ما حذف گردد بطوری رایگان روی سرور جدید خدمتتان نصب و تنظیم میگردد اما لایسنس های دائمی فقط روی یک سرور و یک آیپی نصب میگردند و اگر تغییر سرور دادید و... امکان نصب مجدد وجود ندارد.

سوال: سرور من رم کمی دارد آیا پلاگین شما برای من نیز موثر است؟
پاسخ: بله 100% وب سرور nginx زمانی که روی سرور شما نصب میگردد بدلیل اینکه فایلهای استاتیک را پردازش خواهد کرد و مصرف بسیار کمتری نسبت به آپاچی دارد مصرف رم سرور شما را بطور مطلوبی کمتر خواهد کرد

سوال: آیا این پلاگین در سئو سایت ها هم موثر میباشد؟
پاسخ: مسلما موثر میباشد . یکی از فاکتورهای مهم در سئو سایت ها در موتورهای جستجو مسئله expiration time برای اجزای سایت ها و همینطور کش کردن اجرا میباشد که در این پلاگین هر دوی این موارد در نظر گرفته شده است و با نصب این پلاگین رتبه سرعت سایت ها در سایتهای مشهوری مانند gtmetrix.com بهبود می یابد.

سوال: آیا این پلاگین روی تمامی پنل ها نصب میگردد؟
پاسخ: خیر . در حال حاضر پلاگین در 2 نسخه مختص پنل های دایرکت ادمین و سی پنل که پر طرفدار ترین پنل های رایج فعلی هستند ارائه میگردد.

سوال: تفاوت پلاگین nginxweb را پلاگین های دیگر در چیست؟
پاسخ: تمامی پلاگین هایی که بصورت reverse p-roxy هستند مشابه هستند به اینصورت که apache را روی یک پورت دیگر switch میکنند و nginx بصورت backend درخواست های stataic را پردازش میکند که باعث کاهش فشار روی آپاچی و افزایش سرعت میگردد
تفاوت پلاگین nginxweb با danginx و پلاگین های مشابه در چندین مورد میباشد
1- پلاگین nginxweb دارای کش سرور میباشد که باعث کاهش لود و سرعت بهتر میگردد در صورتیکه danginx همچین امکانی ندارد
2- پلاگین nginxweb دارای سرعت بهتری میباشد زیرا بهینه سازی شده است و در زمان نصب روی سرور متناسب با سخت افزار سرور ما کانفیگ میکنیم. در صورتیکه danginx یک کانفیگ ساده دارد که مسلما 1 کانفیگ آماده مناسب هر نوع سرور سایتی نمیباشد.
3- - پلاگین danginx دارای مشکلاتی اعم از پیام هایی مانند apache function normally و.. میباشد که در پلاگین nginxweb این موارد حل شده است
4- پلاگین nginxweb بطور اصولی تمامی موارد مربوط به speed grade که سایت هایی مانند gtmetrix استفاده میکنند را در نظر گرفته است به همین دلیل وقتی نصب کنید سایتتون در سایتهایی مانند gtmetrix بهترین grade را میگیرد و همچنین دارای browser content cache و content expiration time میباشد در صورتیکه روی danginx این موارد لحاظ نشده است.
5- پلاگین nginxweb دارای پشتیبانی رایگان ما میباشد و هرگونه موردی در ارتباط با پلاگین توسط ما رایگان حل میگردد در صورتیکه danginx سایت خارجی میباشد
و....

سوال: سرور من بعد ریستارت بطور ناگهانی با ارور apache function normally در سایت ها مواجه شده است راه حل چیست؟
پاسخ: کافیست با دستوراتی که در زیر خدمتتان داده میگردد یکبار پلاگین nginx را غیر فعال نمایید و مجددا فعال کنید مشکلتان حل می شود.

سوال: آیا میتوان پلاگین را موقتا  غیر فعال نمود و دوباره فعال کرد؟ حذف پلاگین در صورت عدم رضایت ساده میباشد؟
پاسخ: بله براحتی میتوان توسطر دستورات زیر  در محیط SSH این کار را انجام داد


دستورات در پنل های directadmin:


غیر فعال کردن موقتی nginx:

sh /usr/local/directadmin/scripts/disablenginx

فعال کردن nginx (در صورتیکه قبلا غیر فعال باشد):

sh /usr/local/directadmin/scripts/enablenginx


تازه سازی و ساخت فایل های virtual host:

sh /usr/local/directadmin/scripts/rebuildnginxvhost

حدف کامل nginx:

sh /etc/nginxweb/uninstall.sh


دسورات در پنل های Cpanel:


غیر فعال کردن موقتی nginx:

sh /scripts/disablenginx

فعال کردن nginx (در صورتیکه قبلا غیر فعال باشد):

sh /scripts/enablenginx


تازه سازی و ساخت فایل های virtual host:

sh /scripts/rebuildnginxvhost


حدف کامل nginx:

sh /etc/nginxweb/uninstall.sh

هرگوه سوال یا مشکلی در رابطه با پلاگین nginxweb داشتید بصورت تیکت با بخش فنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.